OGEM DOLUM TEKNOLOJİLERİ SAN. VE Tİc. LTD.ŞTİ. sektöründe tecrübesiyle Pvc 12’li Dolum, Yarı Otomatik Makinalar, Otomatik Dolum Makinalar, Kapak Kapatma Makinaları ve Etiket Makinaları otomasyon sistemleri konusunda müşterilerine hizmet vermektedir.

Vizyon: Sektörümüzde üretim ve hizmet anlayışında ve uygulamasında örnek, pazarını sürekli geliştiren firmalar arasında olmak.

Misyon: Ülkemiz, toplumumuz, müşterilerimiz ve çalışanlarımız için değer yaratan bir kuruluş olmak.

Firmamız yukarıda belirtilen vizyon ve misyonumuzun gereğini yerine getirmek, yönetimin kurumsallaşma ve kalite hedeflerini gerçekleştirmek için, ilk günkü heyecanı ile devam ettirmektedir.

İnovasyon ve gelişmeye önem veren firmamız, firma içinde kurmuş olduğu Ar-Ge Bölümü’nün de katkısıyla bir çok üründe Endüstriyel Tasarım, Faydalı Model Faaliyetleri yürütmektedir.

Günümüz koşullarına ayak uydurmak ve gelişimini devam ettirmek düşüncesinde olan firmamız; çalışanlarının bilgi sahibi olmalarına ve motivasyonuna önem vermektedir. Firmamız ancak çalışanları ile birlikte varlığını sürdürebileceğinin bilincinde olup, ilgili departmanımızın takibinde sürekli hizmet içi eğitimler, iş güvenliği eğitimleri yapılmaktadır.